Nasza oferta

W czym możemy pomóc?

Projektowanie budynków

Budynek to nie tylko ciekawa bryła, ale przede wszystkim funkcja, materiały oraz przestrzeń, w której żyjemy. Przy projektowaniu staramy się, aby wszystkie te elementy tworzyły spójną całość. Ważne jest, aby to co tworzymy współgrało z otoczeniem dlatego na każdy temat patrzymy w szerokim kontekście.

Nowoczesność i ekologia muszą iść w parze. Dlatego zachęcamy i umożliwiamy wprowadzanie rozwiązań proekologicznych na każdym etapie projektu.Projektowanie wnętrz

Wnętrze budynku to przestrzeń najbliższa człowiekowi. Spędzamy w niej znaczącą część naszego życia, dlatego tak ważne jest, aby każdy centymetr tej przestrzeni był przemyślany i spełniał potrzeby przyszłego użytkownika. Właśnie takie projekty robimy i realizujemy.

Zagadnienia formalne

Z projektowaniem wiąże się szereg obowiązków formalnych, które należy spełnić, a sama architektura stanowi jedynie ułamek całego procesu inwestycyjnego. Tym szczególnie zajętym klientom zdejmujemy ten kłopot z barków dopełniając niezbędnych formalności w ich imieniu.

Wizualizacje

Wykonujemy profesjonalne wizualizacje na zlecenie dla klientów indywidualnych lub firm.

Coś więcej, coś dla oka…

talistone

Kolekcja kolczyków wykonanych techniką sutasz (rodzaj ręcznego haftu). To ciekawa alternatywa dla tradycyjnej biżuterii zakładanej na specjalną okazję, ale nie tylko. Są idealnym wyborem dla osób poszukujących nietuzinkowych i wyrazistych ozdób. Wszystkie kolczyki są ręcznie wykonane i zawierają kamienie półszlachetne.

Obserwuj na fb
Zobacz galerię
Cennik
villanelle@onet.eu

Współpraca